درباره ما

مرکز ترک اعتیاد سلامت باران با استفاده از جدیدترین و بروزترین متدهای روز دنیا در زمینه مشاوره و ترک اعتیاد، و با ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه همراه با امکانات مختلف رفاهی، ورزشی و هتلینگ لوکس توانسته است رضایت بیماران را جلب نماید.

 بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران

کلینیک ترک اعتیاد سلامت باران با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده و با استفاده از روش‌های جدید و تخصصی در زمینه مشاوره و بستری ترک اعتیاد انواع مواد مخدر و اعتیادآور توانسته است رضایت بیماران را در زمینه های مختلف جلب نماید.

این مرکز بعنوان بزرگترین کمپ ترک اعتیاد لاکچری کشور با بیشترین ظرفیت بستری ترک اعتیاد در یکی از بهترین مناطق شمالی تهران فعالیت می‌کند. یکی از نقاط قوت این مرکز استفاده از روانشناس و پزشک متخصص در زمینه های مختلف است که بصورت علمی و تخصصی به بیماران بصورت گروهی و خصوصی مشاوره می‌دهند و سلامت آنان را تحت نظر دارند.

در این مرکز با توجه به نوع مواد مخدر مورد مصرف، مدت زمان وابستگی و شرایط روحی و جسمی بیمار، برای هر بیمار روش درمان خاص و منحصربه‌فردی در نظر گرفته می شود و بصورت مداوم سلامت فیزیکی و روانی بیمار بررسی و پایش می‌گردد.

اتاق‌ها و خدمات ورزشی-رفاهی کمپ ترک اعتیاد باران در حد هتل‌های لاکچری می باشد و بیماران در مدت اقامت خود می‌توانند از امکانات لوکس و متنوع این مرکز استفاده کنند تا مدت درمان خود را به راحتی و با خاطره خوش طی کنند.

درباره مرکز ترک اعتیاد سلامت باران

یکی از افتخارات این مرکز این است که از روش‌های جایگزین و غیرعلمی برای ترک اعتیاد بیماران استفاده نمی‌کند و تمامی خدمات بصورت علمی و تخصصی می باشد.

این مرکز علاوه بر ارایه خدمات متنوع سم زدایی مواد مخدر و درمان اعتیاد به بیماران گرامی، جلسات مشاوره و راهنمایی برای خانواده بیماران نیز برگزار می‌کند و روش برخورد و حمایت از بیار برای رهایی از دام اعتیاد را به آنها آموزش می‌دهد.

گالری تصاویر

علاوه بر ارایه خدمات ترک اعتیاد، بیمار پس از گذراندن دوره درمان می بایست در جلسات مختلف فردی و گروهی شرکت کرده تا از عود اعتیاد و استفاده مجدد از مواد مخدر جلوگیری به عمل آید. زیرا با توجه به آمارهای منتشر شده، تعداد بالایی از بیماران، پس از ترک اعتیاد دوباره به دلایل مختلف به مصرف مواد مخدر روی می‌آورند.